Metryka

Tytuł opowiadania – Walcząc z przeznaczeniem

Podtytuł opowiadania – Historia miłości silniejszej od śmierci

Autorka – EKP

Beta – Brak

Przewidywana długość – Pojęcia zielonego nie mam

Pairingi – James Potter/Lily Evans, Syriusz Black/Remus Lupin, Alicja Carter/Frank Longbottom

Ostrzeżenia – Zaburzenia Odżywiania! Mogą pojawiać się przekleństwa, a z całą pewnością slash (SB/RL)! Nikogo nie zmuszam do czytania, więc proszę o szacunek do mnie i innych czytelników.

Historia opowiadania – Pomysł na to opowiadanie nie jest jakiś szczególny, ale historię postaram się właśnie taką uczynić.

Terminy pojawiania się rozdziałów – Rozdziały nie będą pojawiać się regularnie, jednak każdy będzie miał podobną, mam nadzieję zadowalającą, długość. Oczywiście mam też swoje życie, więc moja długa nieobecność niekoniecznie oznacza, iż porzuciłam bloga. Mam w swoim życiu takie motto – zawsze kończ to, co zaczęłaś. Zamierzam się tego motta trzymać.

Dedykacja – Cały blog jest dedykowany mojej przyjaciółce… co ja gadam, mojej siostrze, Monice.

O opowiadaniu – Lily Evans wraca do Hogwartu z silnym postanowieniem – trzymać się jak najdalej od Jamesa Pottera. Bo to przecież niemożliwe, by czuła coś do tego, jak zwykła go określać, napuszonego pawiana. Jednak w tym roku w Hogwarcie wszystko ulegnie zmianie – Syriusz Black stanie się dla dziewczyny przyjacielem, Peter odkryje swoją mroczną stronę i do tego Remus stanie się nieco dziwniejszy niż zwykle.  Hormony będą szalały, a w tle miejsce ma, zbliżająca się wielkimi krokami, Pierwsza Wojna i już wkrótce będzie trzeba wybrać między tym co łatwe a tym co słuszne. A w dodatku wydarzenia w życiu Lily sprawiają, że dziewczyna powoli zaczyna nienawidzić samej siebie, że przegrywa walkę z samą sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *